جام حذفی - فصل 1393-94


مرحله اول
این مرحله با حضور 34 تیم قهرمان استان ها (قهرمان 31 استان، نماینده خرمشهر، قهرمان توابع تهران و قهرمان کیش) برگزار خواهد شد و با توجه به این که 20 تیم به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد، 6 تیم با قرعه استراحت روبه رو شده و طور مستقیم به مرحله دوم صعود می کنند.

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

1 شاهین ایلام انصراف شهرداری بروات بم کرمان انصراف شاهین ایلام
2 قهرمان آذربایجان ‌شرقی انصراف شهرداری چاف و چمخاله انصراف قهرمان آذربایجان شرقی
3 اتحاد نوید گلستان تهران انصراف استقلال کلاک البرز انصراف اتحاد نوید گلستان
4 کیوان مرغ مهاباد انصراف قهرمان لرستان انصراف قهرمان لرستان
5 زاگرس یاسوج انصراف قهرمان خراسان جنوبی انصراف قهرمان خراسان جنوبی
6 نماینده خرمشهر انصراف آبکار گستر پاژ فریمان انصراف نماینده خرمشهر
7 قهرمان کیش انصراف ابهر رود زنجان انصراف ابهر رود زنجان
8 شاهین بندرگز گلستان انصراف سفیر گفتمان قم انصراف سفیر گفتمان قم
9 اروند بندرعباس انصراف قهرمان یزد انصراف اروند و قهرمان یزد
10 شاهین کروکلا بابل انصراف قهرمان خوزستان انصراف قهرمان خوزستان
11 قهرمان همدان انصراف کیان بختیاری شهر کرد انصراف قهرمان همدان
12 10 شهریور 93 (16:00) پارسه شیراز 2-1 میلان اراک
13 10 شهریور 93 (16:00) آستو آبیک قزوین 1-0 شهدای ارتش اصفهان
14 10 شهریور 93 (16:30) پیام چغادک بوشهر 1-2 صبانور گروس بیجار


مرحله دوم
در این مرحله 20 تیم صعود کرده از دور اول با یکدیگر بازی می کنند تا در نهایت 10 تیم به مرحله سوم صعود کنند.

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

15 شهدای ارتش اصفهان انصراف اروند و قهرمان یزد انصراف اروند و قهرمان یزد
16 شهرداری بروات بم کرمان انصراف ذرت کاران پارس آباد مغان انصراف ذرت کاران
17 سفیر شاهرود انصراف کیوان مرغ مهاباد انصراف کیوان مرغ
18 زاگرس یاسوج انصراف مقاومت کنگاور انصراف مقاومت کنگاور
19 آبکار گستر پاژ فریمان انصراف قهرمان کیش انصراف قهرمان کیش
20 میلان اراک انصراف منتخب سراوان انصراف منتخب سراوان
21 پاراگ تهران انصراف پیام چغادک بوشهر انصراف پاراگ
22 17 شهریور 93 (16:00) استقلال کلاک البرز 1-2 شهرداری چاف و چمخاله
23 17 شهریور 93 (16:00) شهرداری جاجرم 1-3 شاهین بندرگز گلستان
24 17 شهریور 93 (16:00) کیان بختیاری شهرکرد 0-1 شاهین کروکلا بابل


مرحله سوم
در این مرحله 10 تیم صعود کرده از مرحله دوم با 24 تیم لیگ دسته اول و 28 تیم دسته دوم، 62 تیم را تشکیل می دهند. 2 تیم با قرعه استراحت روبه رو شده و 60 تیم با یکدیگر بازی می کنند تا در نهایت 32 تیم به مرحله چهارم صعود کنند.

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

25 داماش گیلان انصراف البدر بندر کنگ انصراف داماش و البدر
26 پیام چغادک بوشهر انصراف اتکای گلستان انصراف اتکا
27 مس رفسنجان انصراف خلخال دشت اردبیل انصراف خلخال دشت
28 فولاد یزد انصراف شهرداری جویبار شهرداری انصراف
29 راهیان کرمانشاه انصراف زاگرس یاسوج انصراف راهیان
30 استقلال اهواز انصراف ایرانجوان بوشهر انصراف ایرانجوان
31 گهر دورود انصراف استقلال آبی تهران انصراف گهر
32 شهرداری اردبیل انصراف یزد لوله انصراف یزد لوله
33 صنعت ساری انصراف مس سونگون ورزقان انصراف مس
34 خونه ‌به ‌خونه بابل انصراف مس کرمان انصراف مس کرمان
35 پرسپولیس گناوه انصراف شهرداری تبریز انصراف پرسپولیس و شهرداری
36 نفت‌ و گاز گچساران انصراف صنعت نفت آبادان انصراف صنعت نفت
37 سیاه جامگان مشهد انصراف پرسپولیس شمال انصراف پرسپولیس
38 ماشین سازی تبریز انصراف کارون اهواز انصراف ماشین سازی
39 سپیدرود رشت انصراف کیان بختیاری شهر کرد انصراف سپیدرود
40 الوند همدان انصراف گل گهر سیرجان انصراف الوند
41 کاسپین قزوین انصراف گاز فجر جم بوشهر انصراف گاز فجر جم
42 ملی حفاری اهواز انصراف ایرانجوان خورموج بوشهر انصراف ملی حفاری
43 شهرداری یاسوج انصراف شهدای ارتش اصفهان انصراف شهرداری
44 کارگر بنه گز بوشهر انصراف شهرداری دزفول انصراف شهرداری
45 آلومینیوم هرمزگان انصراف نیروی زمینی تهران انصراف آلومینیوم
46 شهرداری بندرعباس انصراف ابومسلم خراسان انصراف شهرداری
47 صنعت نفت نوین آبادان انصراف شهرداری جاجرم انصراف صنعت نفت نوین
48 26 شهریور 93 (16:00) پارسه تهران (6)3-3(5) گیتی پسند اصفهان برد پارسه در پنالتی
49 26 شهریور 93 (16:00) استقلال کلاک البرز 1-0 فجر سپاسی شیراز
50 26 شهریور 93 (16:00) نساجی مازندران 1-2 میلان اراک
51 26 شهریور 93 (16:00) ذوب‌آهن نوین اصفهان (2)2-2(4) پاس همدان برد پاس در پنالتی
52 26 شهریور 93 (16:00) بهمن شیراز 0-5 آبکار گستر پاژ فریمان
53 26 شهریور 93 (16:30) فولاد نوین اهواز 0-8 شهرداری بروات بم کرمان
54 26 شهریور 93 (16:30) بعثت کرمانشاه 0-4 سفیر شاهرود


مرحله چهارم
در این مرحله 32 تیم صعود کرده از دور سوم با یکدیگر بازی می کنند تا در نهایت 16 تیم به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کنند.

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

55 داماش و البدر انصراف پیام چغادک بوشهر انصراف داماش و البدر
56 پرسپولیس گناوه و شهرداری انصراف بهمن شیراز انصراف پرسپولیس و شهرداری
57 کارون اهواز انصراف سیاه جامگان مشهد انصراف سیاه جامگان
58 ابومسلم خراسان انصراف صنعت ساری انصراف ابومسلم
59 شهدای ارتش اصفهان انصراف نفت‌ و گاز گچساران انصراف نفت‌ و گاز
60 نفت امیدیه انصراف کیان بختیاری شهرکرد انصراف نفت
61 5 مهر 93 (16:00) ایرانجوان خورموج بوشهر 2-1 فجر سپاسی شیراز
62 6 مهر 93 (14:15) پیام وحدت مشهد 1-0 فولاد نوین اهواز
63 6 مهر 93 (15:00) کاسپین قزوین 1-0 پارسه تهران
64 6 مهر 93 (15:00) گل گهر سیرجان (3)0-0(1) نساجی مازندران
65 6 مهر 93 (15:00) نیروی زمینی تهران 0-2 فولاد یزد
66 6 مهر 93 (15:00) پاس همدان 0-4 بعثت کرمانشاه
67 6 مهر 93 (15:00) زاگرس یاسوج 1-0 استقلال اهواز
68 6 مهر 93 (15:00) استقلال آبی تهران 2-1 شهرداری اردبیل
69 6 مهر 93 (15:00) خونه ‌به ‌خونه بابل 0-11 شهرداری جاجرم
70 6 مهر 93 (15:15) کارگر بنه گز بوشهر 0-4 مس رفسنجان برد کارگر در وقت های اضافه


مرحله یک شانزدهم نهایی
16 تیم صعود کرده از مرحله چهارم با 16 تیم لیگ برتر مرحله یک شانزدهم نهایی را تشکیل می دهند.

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

71 24 مهر 93 (14:00) گسترش فولاد تبریز 0-3 شهدای ارتش اصفهان
72 24 مهر 93 (14:00) کیان بختیاری شهرکرد 6-0 سایپای البرز
73 24 مهر 93 (14:00) شهرداری اردبیل 0-1 صبای قم
74 24 مهر 93 (14:30) فجر سپاسی شیراز 3-1 استقلال خوزستان
75 24 مهر 93 (14:30) راه‌آهن تهران 1-2 پاس همدان
76 24 مهر 93 (16:50) ذوب‌آهن اصفهان 0-3 پیام چغادک بوشهر
77 24 مهر 93 (16:50) پرسپولیس تهران 0-3 کارگر بنه گز بوشهر
78 24 مهر 93 (17:00) نفت مسجد سلیمان 0-2 نیروی زمینی تهران
79 25 مهر 93 (14:00) پارسه تهران 0-1 فولاد خوزستان
70 25 مهر 93 (14:00) پدیده خراسان 1-2 خونه ‌به ‌خونه بابل
81 25 مهر 93 (14:30) صنعت ساری (3)0-0(2) ملوان بندرانزلی برد صنعت در پنالتی
82 25 مهر 93 (14:30) تراکتورسازی تبریز 0-4 کارون اهواز
83 25 مهر 93 (14:30) پیکان تهران 1-2 بهمن شیراز برد پیکان در وقت اضافه
84 26 مهر 93 (14:00) گل گهر سیرجان 0-1 فولاد مبارکه سپاهان برد گل گهر در وقت اضافه
85 26 مهر 93 (17:00) استقلال اهواز 1-0 نفت تهران
86 26 مهر 93 (19:00) فولاد نوین اهواز 1-0 استقلال تهران برد استقلال در وقت اضافه


مرحله یک هشتم نهایی

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

87 4 آبان 93 (14:00) گسترش فولاد تبریز 2-1 پدیده خراسان برد پدیده در وقت اضافه
88 4 آبان 93 (14:30) صنعت ساری 0-2 پیکان تهران
89 4 آبان 93 (14:30) سایپای البرز (1)0-0(3) تراکتورسازی تبریز برد تراکتورسازی در پنالتی
90 4 آبان 93 (15:00) استقلال خوزستان 3-2 ذوب‌آهن اصفهان
91 4 آبان 93 (16:00) نفت مسجد سلیمان (2)0-0(4) گل گهر سیرجان برد گل گهر در پنالتی
92 4 آبان 93 (16:40) پرسپولیس تهران (4)1-1(1) راه‌آهن تهران برد پرسپولیس در پنالتی
93 5 آبان 93 (15:00) نفت تهران 0-1 شهرداری اردبیل
94 5 آبان 93 (16:40) استقلال تهران 2-4 پارسه تهران


مرحله یک چهارم نهایی

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

95 6 آذر 93 (13:30) گل گهر سیرجان (2)1-1(3) پرسپولیس تهران برد پرسپولیس در پنالتی
96 6 آذر 93 (14:00) تراکتورسازی تبریز 2-1 پدیده خراسان برد پدیده در وقت اضافه
97 6 آذر 93 (14:30) نفت تهران (5)1-1(3) صنعت ساری برد نفت تهران در پنالتی
98 6 آذر 93 (17:20) ذوب‌آهن اصفهان (3)2-2(0) استقلال تهران برد ذوب آهن در پنالتی


مرحله نیمه نهایی

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

99 14 آذر 93 (15:15) پرسپولیس 2-1 ذوب آهن
100 15 آذر 93 (14:00) پدیده خراسان (7)1-1(8) نفت تهران برد نفت در پنالتی


مرحله فیـنال

# تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

101 11 خرداد 94 (18:30) نفت تهران
Soccerball وحید امیری 46
3-1 ذوب آهن
Soccerball قاسم حدادی فر 48
Soccerball مهدی رجب زاده 50
Soccerball کاوه رضایی 80
ورزشگاه تختی تهران
تماشاگر: 5,000 نفر
داور: محسن ترکی


1393-94

سومین قهرمانی ذوب آهن در جام حذفی

acl

راهیابی ذوب آهن به لیگ قهرمانان آسیا فصل 2016


فصل 1394-95 فصل 1392
فصل 1394-95 فصل 1392


نمودار جام حذفی فصل 1393-94